Rezidence

Všehrdova 3

Nabídka bytů o dispozicích 2+KK až 5+KK v lukrativní části Prahy 1 na Kampě. Byty se nachází v rekonstruovaném, neorenesančním domě s výtahem. Všechny byty budou dokončeny ve vysokém standardu.
zobrazit webové stránky rezidence

Lokalita

Zdejší neopakovatelnou atmosféru obdivují už po staletí lidé z mnoha koutů světa.

Vedle malebných zákoutí a malostranských uliček plných pamětihodností, kostelů, kaváren, restaurací, divadel a klubů, nabízí Malá Strana zároveň svým obyvatelům moderní infrastrukturu. Od chvíle, kdy otočíte klíčem ve dveřích svého bytu, budete během pár minut třeba přímo v rušném centru Prahy, na Andělu nebo v OC Nový Smíchov. V okolí Rezidence nechybí stanice metra i tramvají. Současně jsou zde zařízení zdravotní služby, mateřské a základní školy, gymnázia a jiných odborných i uměleckých škol. Vše, co potřebujete v moderním životě, máte na dosah ruky.

A až se vrátíte zase domů a budete si chtít odpočinout, zasportovat si a načerpat sílu, během chvíle dojdete volnou chůzí i s dětmi do tří pražských parků v místě – do Petřínských sadů, slavného parku Kampa s překrásným vltavským nábřežím nebo na Střelecký ostrov. Lokalita Novorenesanční Rezidence Všehrdova 3 je exklusivní, komorní, zelená, praktická i kouzelná zároveň. Stejně jako její genius loci.