Ateliérové byty

Krásová

Rezidence Ateliérové byty Krásova je nově vznikající projekt pečlivé a zevrubné rekonstrukce secesního domu z přelomu 19. a 20. století. Nachází se v kopci pod náměstím Jiřího z Poděbrad, na hranici Žižkova a Vinohrad, v horní části ulice Krásova. Nabízí se vám jedinečná příležitost získat bydlení, jaké nemá každý.
Zobrazit detail realizace
Rezidence

Všehrdova 3

Nabídka bytů o dispozicích 2+KK až 5+KK v lukrativní části Prahy 1 na Kampě. Byty se nachází v rekonstruovaném, neorenesančním domě s výtahem. Všechny byty budou dokončeny ve vysokém standardu.
Zobrazit detail realizace
Apartmány

Nad Závěrkou

Celý dům prošel kompletní, nákladnou rekonstrukcí, byla vyměněna všechna okna, vystavěn nový výtah, opravena fasáda, společné prostory, vstupní dveře, stoupačky. V rámci rekonstrukce vznikly tři půdní byty a jeden ateliér s vlastním vstupem na privátní zahradu. Vlastní jednotky 1x 4+kk, 1x 5+kk, 1x  3+kk, alternativně 7+kk jsou dispozičně navrženy s důrazem na maximální využití užitného prostoru tak, aby uspokojil i náročné individuální požadavky zájemců o kvalitní bydlení ve vysokém uživatelském standardu.
Zobrazit detail realizace