Ateliérové byty

Krásová

Rezidence Ateliérové byty Krásova je nově vznikající projekt pečlivé a zevrubné rekonstrukce secesního domu z přelomu 19. a 20. století. Nachází se v kopci pod náměstím Jiřího z Poděbrad, na hranici Žižkova a Vinohrad, v horní části ulice Krásova. Nabízí se vám jedinečná příležitost získat bydlení, jaké nemá každý.
Zobrazit webové stránky ateliérových bytů

Dispozice bytů se nabízí od garsonky (28 m2) přes 2+kk až po mezonety s velkou terasou o dispozici 5+kk a velikosti 135 m2. Byty rezidence jsou moderně navrženy a kvalitně vybaveny ve vyšším a vysokém standardu ladícím s velikostí a typem bytu. Jejich atmosféru a kvalitu podtrhují i použité materiály a vybavení. Za všechny jmenujme kvalitní masivní parketové podlahy skládané do čtvercového formátu, bílé bezfalcové interiérové dveře, velkoformátové rektifikované obklady a dlažby, kvalitní sanita v koupelnách, dřevěná okna s izolačními dvojskly, videotelefon.

Záměrem projektu je vytvořit útulné bydlení inspirující a probouzející kreativitu nových majitelů, a to ve stále hojněji vyhledávané lokalitě Prahy 3 - ve vynikající dostupnosti do centra i v blízkosti relaxačních míst a zelených parků.