Apartmány

Nad Závěrkou

Celý dům prošel kompletní, nákladnou rekonstrukcí, byla vyměněna všechna okna, vystavěn nový výtah, opravena fasáda, společné prostory, vstupní dveře, stoupačky. V rámci rekonstrukce vznikly tři půdní byty a jeden ateliér s vlastním vstupem na privátní zahradu. Vlastní jednotky 1x 4+kk, 1x 5+kk, 1x  3+kk, alternativně 7+kk jsou dispozičně navrženy s důrazem na maximální využití užitného prostoru tak, aby uspokojil i náročné individuální požadavky zájemců o kvalitní bydlení ve vysokém uživatelském standardu.

Lokalita

Původní převážně "prvorepubliková" zástavba se vyznašuje kvalitní architekturou, která byla v posledních letech ve velkém měřítku revitalizována. Na ní navazují rozsáhlé městské investice do nových kamnných dlažeb chodníků a vozovek.
Území se profiluje jako velmi atraktivní obytná zóna plná zeleně s vynikající infrastrukturou a praktickým napojením jak na městskou hromadnou, tak i individuální dopravu.

V bezprostředním dosahu je chráněný přírodní park Malovanka, v docházkové vzdálenosti pak Pražský hrad rekreační zóna Ladronka, obora Hvězda a Petřín, Letiště pouze 10 min. autem. V okolí naleznete jak předškolní dětská zařízení, základní školy, gymnázium, sportoviště, tak i zdravotní zařízení a další občanskou vybavenost jako obchody, pošty, banky, lékárny, restaurace atd.

Jednotky

Každá jednotka má svůj balkón, lodžii, terasu, nebo venkovní zahrádku. Dalším bonusem je pro každou jednotku sklepní prostor a pro půdní jednotky 2 venkovní privátní stání pro automobil. Půdní jednotky poskytují zajímavé výhledy jak do přilehlého bohatě zalesněného parku, tak i na panorama okolí.